پرشین ویزا - خدمات وقت سفارت و ویزا | 88731722-021
پرشین ویزا شرکت خدمات سفارت میباشد که کار خود را از فروردین 93 آغاز کرده است. این شرکت در زمینه اخذ ویزا و خدمات نوبت دهی سفارت ها فعال میباشد و با کادر با سابقه و نفوذ بالا امکان انجام بسیاری از امور را در زمینه خدمات سفارت و ویزا دارد.
با درنظر گرفتن سخت گیری های سفارتخانه های اروپایی در ایران برای دادن انواع ویزاهای توریستی و تجاری ، پرشین ویزا این اطمینان را به شما میدهد که با استفاده از خدمات ما بدون نگرانی از اخذ ویزا به برنامه ریزی برای سایر بخش های سفر خود اقدام کنید.
پرشین ویزا با افتخار آمادگی خود را برای گرفتن وقت مصاحبه از سفارتخانه های مختلف اعم از کشورهای حوزه شینگن ، آمریکا ، کانادا ، انگلیس و .. را اعلام می دارد تا شما بتوانید در زمان مورد نظرتان در سفارت برای انجام مصاحبه حضور داشته باشید.
با در نظر گرفتن وجود مشکلات جدی در پرداختهای ارزی و آنلاین که متاسفانه در سالهای اخیر تشدید شده اند ، همکاران ما در پرشین ویزا آماده اند با استفاده از کارتهای اعتباری بین المللی، پرداختهای ارزی را با مناسبترین هزینه برای شما انجام دهند.
در راستای سهولت در سفرهای تجاری و اخد روادید از سفارت خانه های اروپایی، پرشین ویزا آماده تهیه دعوت نامه، اخذ ورودیه نمایشگاه ها، ثبت نام در سمینارها و ... میباشد.